... ...
 
 

Program rozwoju świadomości

 

„Do 2013 roku myślałam, że wszystko jest OK. Przecież się rozwijałam – jedne studia, drugie, kursy, szkolenia, zmiana pracy, awans, kolejna podwyżka. Przez tyle lat przyswajałam masę informacji i dbałam o to, by umieć jak najwięcej. Zawsze wysoko ustawiona poprzeczka, szczególnie dla samej siebie. Perfekcjonistka. Ambitna, uśmiechnięta i skora do pomocy innym w każdym momencie. Niektórzy mówili, że to ‘na pokaz’, choć tak naprawdę dla samej siebie, by choć przez chwilę poczuć się szczęśliwa.

Ale już od dawna coś mi nie grało. Początkowo ignorowałam te drobne sygnały. Ból głowy w niedzielę przed spotkaniem z szefową. Ból brzucha z nadmiaru emocji, które dusiłam, by móc nazywać się ‘racjonalną’. Niby zdrowo się odżywiałam, ale cały czas czułam ból, którego lekarze nie mogli właściwie zdiagnozować. Wyroków usłyszałam mnóstwo: Hashimoto, zespół drażliwego jelita, endometrioza, „no taki Pani urok” – brzmiał ten najdziwniejszy.

Szukałam pomocy u specjalistów, najpierw tych od tabletek, a potem tych od witamin i ziół. Jednak im wyżej i dalej byłam na drabinie zawodowego sukcesu, tym więcej problemów zdrowotnych i emocjonalnych ukrywałam przed samą sobą. Uśmiechnięta i ciągle zestresowana dążyłam do realizacji celów wyznaczonych dla mnie przez innych ludzi.

M - logo mentoring.png

W 2013 roku powiedziałam STOP. U szczytu moich wyobrażeń o tym, co chciałam w życiu osiągnąć, rzuciłam pracę. Bez planu. Na złość sobie samej. W poczuciu ogromnego strachu, ale i ogarniającej ciało ulgi, że wreszcie nastąpi jakaś zmiana.

Nie wiedziałam co dalej. Miałam 26 lat, 100 tysięcy w gotówce i partnera u boku, który powiedział: „kup sobie za to wolny czas”. Czułam, że już dłużej nie dam rady, choć mój zlękniony umysł chciał jechać dalej.

Zatrzymałam się. Zjechałam z autostrady na pobocze, choć myśli nie dawały mi spokoju – ‘co Ty robisz! To nielogiczne, nieracjonalne, niepoważne i nieodpowiedzialne’ – i takie było. Ale czułam, że przyszedł czas, by zadać sobie samej kilka ważnych pytań. Czas na to, by przestać udawać przed sobą, że wszystko gra, bo ludzie mi potakują, a w portfelu zgadza się hajs.

Dokonałam wyboru – nie wróciłam do pracy. Kupiłam sobie 2 lata i 8 miesięcy wolnego, by odkryć odpowiedź na pytanie: ‘czego mi w życiu brakuje, skoro pomimo tego, że osiągnęłam tak wiele, nadal nie czuję się naprawdę szczęśliwa’.

Przestałam słuchać innych w poszukiwaniu sprawdzonych informacji. Przestałam myśleć o sobie jak o produkcie, który na rynku pracy tyle jest wart, ile umiejętności posiada.

Zwróciłam się w zupełnie inną stronę. W stronę życiowej mądrości, która przez głębokie zrozumienie siebie i tego, co mnie otacza, wniosła w moje życie stan wewnętrznego spokoju. Spokoju, jakiego nigdy wcześniej nie zaznałam i którego do dziś nie potrafię opisać słowami. A z tego spokoju zrodziło się we mnie prawdziwe szczęście – stan, który jest ze mną każdego dnia, bez względu na okoliczności.

M - logo mentoring.png

Dziś wiem, że w 2013 roku zjechałam na pobocze na chwilę refleksji. Wysiadłam z pędzącego auta, stanęłam na polu i zasiałam wtedy małe ziarnko, które po latach wydało piękne owoce. Poszłam dalej przez pole w nieznanym kierunku. Powoli, jeszcze wtedy w strachu, ale już z odwagą, że skoro w końcu idę sama, to znaczy, że jestem na właściwej drodze – na drodze do… odkrycia mojej własnej życiowej ścieżki.

Gdy po 7 latach obróciłam się za siebie i spojrzałam w kierunku miejsca, gdzie zostawiłam samochód, zobaczyłam wysokie drzewo, na którym wisiały owoce – zdrowe i błyszczące w blasku słońca – najpiękniejsze.

Owoce głębokiej zmiany samej siebie, którą zapoczątkowała żarliwa chęć, by ŻYĆ INACZEJ i wiara, że CHCIEĆ, TO MÓC. Dostrzegłam, że już dawno znalazłam to, czego poszukiwałam. Odkryłam, że droga, którą szłam była moją własną ścieżką! Już od momentu, kiedy wysiadłam z samochodu.

I dotarłam tam, gdzie nie spodziewałam się, że dotrę. Dotarłam tak głęboko do wnętrza samej siebie, że czuję i wiem, że słyszę mój wewnętrzny głos. Swobodnie przepływa przez mój cichy umysł. Pomaga mi iść moją własną drogą, co sprawia, że moje życie ma głęboki sens.

Intuicja jest w nas i każdy może ją odkryć. A wraz z nią życie jest pełniejsze. Nabiera barw. Stan spokoju po prostu jest, a życiowe wybory przychodzą.. nie, nie z łatwością, ale ze zrozumieniem tego, co wybrać, by pozostać w zgodzie ze sobą, a za to – choć warte jest każdych pieniędzy – nie można zapłacić żadną walutą.

Dzięki rozbudzonej intuicji odczujesz głęboki sens. Będziesz pełen spokoju i szczęśliwy wiedząc co tak naprawdę sprawia Ci radość i jak Twoje życie przynosi radość innym. Idąc swoją własną ścieżką odkryjesz jak zrobić tak, by Twoja – misja, powołanie, pasja i zawód – były dokładnie tym samym.  

Po ponad 7 latach zgłębiania samej siebie mogę powiedzieć, że w końcu jestem po prostu sobą. Jestem kobietą, żoną, matką i przedsiębiorcą. Jestem wolnym człowiekiem w tym świecie pełnym ograniczeń.

Z uwagą i każdego dnia słucham swojego wewnętrznego głosu i pomagam ludziom dokładnie w tym, co zrobiłam dla samej siebie – pomagam ludziom pogłębić ich własną świadomość. I dzięki temu wchodzą w głęboki kontakt z samym sobą. A wszystko inne przychodzi wraz z tym.

Wyrusz w podróż w nieznane, by dzięki rozwojowi swojej świadomości dotrzeć tam, gdzie od dawna pragniesz być… tylko nadal jeszcze jedziesz autostradą.  

Może jesteś taki sam, jaka byłam ja. A może masz inną historię życiową. To nie ma znaczenia jeśli czujesz, że to jest właściwy moment, by sięgnąć po zmianę i żyć inaczej.

Zrób to, bo warto. I pozwól mi zrobić to, co potrafię najlepiej – pozwól mi pomóc Ci zacząć – u progu Twojej głębokiej i świadomej przemiany.”

 

6 000

godzin sesji mentoringowych

70

Mentees (klientów)

5

lat doświadczeń w roli Mentora

Na podstawie moich doświadczeń oraz 6 000 godzin sesji konsultingowych w ciągu ostatnich 5 lat z ponad 70 klientami – osobami gotowymi żyć, rozwijać się i prowadzić biznes (pracować) w zgodzie ze sobą, których jako mentor wspierałam na drodze do pogłębienia swojej świadomości poprzez rozmowy o zdrowiu, rodzinie, biznesie i o życiowej równowadze,

 

stworzyłam pierwszy w Polsce:

PROGRAM ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI

M - logo mentoring.png

6-miesięczny program mentoringowy, czyli:

 

10 godzin nagrań video – 5 Kroków – 24 Moduły

(95% to autorskie treści rozwojowe, stworzone przeze mnie w oparciu o obserwację umysłów wszystkich moich klientów)

90-minutowa indywidualna sesja mentoringowa

(odkryjesz swoje największe blokady podczas spotkania na żywo)

Zestaw autorskich ćwiczeń przypisanych do każdego Kroku

(pogłębisz zrozumienie omówionych tematów)

Zestaw autorskich pytań ‘ku refleksji’ w każdym Kroku
(zweryfikujesz czy na pewno zrozumiałeś o co chodzi)

Kontakt ze mną w czasie realizacji programu

(jeśli odczujesz, że chcesz coś skomentować)

Pierwszeństwo w kontynuowaniu relacji mentoringowej

(cykliczne indywidualne sesje mentoringowe – wspólnie przyjrzymy się Twojemu umysłowi, byś mógł pogłębić Twoją świadomość)

tło griadent ewa błońska

UWAGA! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

W ramach programu rozwoju świadomości odbywają się indywidualne sesje mentoringowe, które jako Mentor prowadzę osobiście, dlatego liczba osób, jaka może przystąpić do programu w danym czasie jest ograniczona.

START JUŻ 10 GRUDNIA 2021!

Jak o efektach mówią ludzie, którzy przeszli ten program?

 

Fragmenty podcastu z Konradem Mazurkiem i Tomaszem Krykiem – moimi Mentees. Całe podcasty znajdziesz na moim kanale na YouTube (kliknij).

 
zółte tło na slajdy wix (1).png

Czego potrzebujesz, by pogłębić świadomość?

Na drodze do pogłębiania swojej świadomości potrzebujesz nauczyć się:

 • odróżniać wnioski od refleksji

 • obserwować siebie – swoje myśli i emocje

 • szybko rozpoznawać swoje przekonania i usuwać te, które Cię blokują

 • interpretować swoje emocje

 • trafnie oceniać kiedy emocji słuchać, a kiedy nabrać do nich dystansu

 • odpoczywać bez wyrzutów sumienia

 • diagnozować swój obecny etap rozwoju

 • świadomie definiować kolejne kroki 

 • odróżniać źródło odpowiedzi (uwarunkowany umysł czy wewnętrzne ja)

.. a przede wszystkim zrozumieć, że na tej drodze kluczem do rozwoju świadomości jest stawianie pytań samemu sobie. Ale nie byle jakich, tylko właściwie sformułowanych.

Obejrzyj fragmenty programu – tak wygląda "od środka"!

 

Spis treści programu – w dużym skrócie!

Kilka słów na początek (FAQ)

 • Wprowadzenie do programu mentoringowego

 • Jak maksymalnie wykorzystać treści mentoringowe?

Krok 1 – Koło zmiany: skuteczna metoda wprowadzania w życie trwałych zmian – 1/2

 • Poznanie Koła zmiany (metoda 4R)

 • Odpoczynek bez wyrzutów sumienia

 • Odróżnianie wniosków od refleksji

 • Odkrywanie źródeł trwałej motywacji i determinacji

 

Krok 2 – Sposoby na życie i rozwój: na jakim etapie życia jesteś i dokąd pójdziesz dalej?

 • Teoria suwaka i sinusoidy w życiu i w biznesie

 • Trafne diagnozowanie swojego etapu rozwoju

 • Dlaczego wielozadaniowość szkodzi?

 • Świadome przechodzenie ze stanu rozproszenia do koncentracji

 • Kierowanie podświadomością - jak to zrobić?

 

Krok 3 – Obserwacja siebie: skuteczna metoda wprowadzania w życie trwałych zmian – 2/2

 • Egoizm i altruizm - co jest z nimi nie tak?

 • Obserwacja siebie - myśli i emocji

 • Pytania, które pomagają rozwinąć świadomość - jakie to są i jak je zadawać?

 • Odróżnianie źródeł odpowiedzi na zadane sobie pytanie (umysł - wewnętrzne ja)

 

Krok 4 – Emocje budują rzeczywistość, czyli co jest źródłem sukcesów i pożarów?

 • Obserwacja emocji i ich trafna interpretacja

 • Zwiększenie zasobu słów do opisu stanów emocjonalnych

 • Teoria emocji Roberta Plutchika

 • Obserwacje Davida R. Howkinsa

 • Pytania o emocje, które pozwalają pogłębiać świadomość

 

Krok 5 – Słowa budują rzeczywistość, czyli skąd bierze się to, czego w życiu doświadczasz?

 • Obserwacja słów i myśli

 • Słowa, które budują umiejętność strategicznego myślenia

 • Szybkie rozpoznawanie swoich przekonań

 • Samodzielne i trwałe usuwanie blokujących przekonań

 • Pytania o przekonania, które pozwalają pogłębiać świadomość

Podsumowanie 

 • Podsumowanie Kroków na poziomie -1 (fundamenty)

Nagranie pt. Wycisz swój umysł 

 • Audio pomocne do przejścia na częstotliwość fal mózgowych alfa 

 

Jakie są efekty tego programu mentoringowego?

Znacząco pogłębisz swoją świadomość, a po drodze:

 • Nauczysz się jak trafnie diagnozować samego siebie

 • Odkryjesz źródło motywacji, które pogłębi Twoją determinację

 • Zwiększysz swoją skuteczność w codziennym działaniu

 • Odkryjesz drogę do stanu wewnętrznego spokoju

 • Wejdziesz na drogę głębokiego zrozumienia samego siebie

 • Świadomie wybierzesz na co chcesz przeznaczać swój życiowy czas

 • Zrozumiesz innych ludzi, często bardziej niż oni sami rozumieją siebie

.. a z czasem dotrzesz do stanu kompletnej ciszy w umyśle, gdzie usłyszysz swój wewnętrzny głos, który czeka na rozmowę z Tobą. A stąd już tylko żabi skok do odczuwania wolności w tym świecie pełnym ograniczeń.

 
zółte tło na slajdy wix (1).png

JAKA JEST CENA PROGRAMU?

Wyobraź sobie, że rozwój świadomości jest jak budowanie wieżowca – by wznieść się wysoko musisz zacząć od solidnych fundamentów.

Tymi fundamentami w programie rozwoju świadomości jest pierwsze 5 Kroków, jakie do tej pory opracowałam w formie video. W każdym kroku jest od 4 do 6 Modułów - łącznie 10 godzin nagrań video i 90-minutowa indywidualna sesja mentoringowa online - na żywo. Program trwa 6 miesięcy! Co miesiąc otrzymujesz dostęp do kolejnego Kroku!

3.600 zł za 6 miesięcy

(płatność jednorazowa lub w 6 ratach)

PayU - PayPal - Przelew bankowy

Jeśli wybierasz płatność w 6 ratach, to wypełnij poniższy formularz - otrzymasz dane do dokonania pierwszej płatności.

Dziękuję za wiadomość!

 

Twórca Programu rozwoju świadomości

Ewa Błońska mentor świadomość

Cześć. Nazywam się Ewa Błońska. Jako mentor od ponad 5 lat wspieram ludzi w pogłębianiu poziomu świadomości. Pomagam ludziom gotowym żyć, rozwijać się i prowadzić biznes (pracować) w zgodzie ze sobą wzrastać dzięki refleksji. Jestem mentorem IKIGAI (ds. sensu życia) i pomogę Ci dokonać najważniejszej zmiany w Twoim życiu – odkryjesz swoją własną ścieżkę i będziesz żyć w zgodzie z samym sobą.

2016 - 2021 Holistic Consulting Ewa Błońska - Wszelkie prawa zastrzeżone