... ...
 
ewa błońska logo mentoring wrocław

Misja

Wartości

Ewa Błońska mentor IKIGAI.JPG

"Jeśli myślisz rok naprzód, to siej ryż. Jeśli myślisz 10 lat naprzód, to sadź drzewa, a jeśli myślisz 100 lat naprzód, to ucz ludzi."

– Konfucjusz

Moją misją jest wspieranie ludzi w pogłębianiu swojej świadomości.

Wspieram w rozwoju dzięki refleksji ludzi gotowych żyć, rozwijać się i prowadzić biznes (pracować) w zgodzie ze sobą. Jak? Ze stoickim spokojem, wnikliwością detektywa, zaangażowaniem sportowca i szczerością Twojego najlepszego przyjaciela.

Moje wartości w życiu i w biznesie: 

  • Czas – dobrze przeznaczam mój życiowy czas

  • Rozwój – nieustannie zmieniam siebie i otaczający mnie świat

  • Zaufanie – relacje z ludźmi opieram na wspólnych wartościach

  • Jakość – wysokimi standardami dziękuję za okazane zaufanie

  • Skuteczność – działam po to, by osiągać zamierzone cele

  • Wnikliwość – doradzam w oparciu o strategie długoterminowe

Jak jeszcze mogę Ci pomóc?

Doskonal się dzięki refleksji
Podczas naszych spotkań zaznasz wewnętrznego spokoju. Lepiej zrozumiesz siebie i współczesny świat. Odkryjesz odpowiedzi na pytania o sens życia i o kierunek Twojego dalszego rozwoju. Odzyskasz równowagę i doświadczysz większej radości życia.
Załóż biznes w oparciu o IKIGAI
Kiedy już odkryjesz swój sens życia - Twoje IKIGAI, to pomogę Ci stworzyć na jego podstawie model biznesowy generujący zysk. Doświadczysz czym jest prawdziwa wdzięczność i jak może wpłynąć na wzrost Twoich dochodów. 
Uwolnij swój potencjał i nagrywaj video
Dzięki pracy warsztatowej z kamerą zobaczysz czym jest prawdziwa pewność siebie i jak przełamać wewnętrzny  opór do wszystkiego, co jest dla Ciebie nowe. Udoskonalisz umiejętności autoprezentacji, zrozumiesz co i jak mówić, by przykuć uwagę i jak to wykorzystać w biznesie.
Rozwiń biznes w świecie cyfrowym
 
Razem stworzymy i zrealizujemy strategię rozwoju Twojej firmy. Zyskasz nowych, większych klientów, a także zaangażowanych pracowników i satysfakcjonujące wyniki finansowe. Twój biznes urośnie, a Ty będziesz gotowy na kolejne wyzwania.