... ...
 

Rozwój dzięki refleksji.

ewa błońska logo mentoring wrocław

Opinie klientów

"Poznałem Ewę w wieku 37 lat w sile swojej kariery, w momencie pewnego przebudzenia wewnętrznego. Coś podpowiadało mi, że jest właściwą osobą we właściwym czasie i właściwym miejscu ze zrozumieniem, którego poszukiwałem. Przeprowadziła mnie przez najważniejszą zmianę w moim życiu, która poprzez bardzo głębokie zrozumienie samego siebie wprowadziła we mnie ogromny spokój i sprowadziła mnie do tu - teraz.

Życie w chwili bieżącej bez rozpamiętywania przeszłości i bez ambicjonalnego tkwienia w przyszłości z bardzo dużym zrozumieniem samego siebie jest życiem szczęśliwym. Żyjąc w systemie w jakim żyjemy, niezwykle trudno jest osiągnąć taki stan. Ewa w tym pomaga. Zmiana jest tym z czym od Ewy wyjdziesz z pewnością."

 

milosz jarosiewicz.jpg

"[...] Każdy rok mojego "dorosłego" życia to świadome poszukiwanie. Właśnie w tym procesie nieustannie czuję potrzebę spojrzenia z boku, obrania innej perspektywy, otrzymania wskazówek. Do Ewy trafiłem akurat w czasie rozpadu i składania swojej drogi zawodowej. Tak mi się przynajmniej wydawało. Już na pierwszym spotkaniu zrozumiałem, że ważniejsze będzie zmierzenie się z innymi aspektami mojego życia, których niewidoczne macki często powstrzymują mnie przed pójściem naprzód. Tak rozpoczęliśmy trwającą do dziś współpracę, w której Ewa pomaga mi spojrzeć na moje relacje z bliskimi w inny sposób, zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a w konsekwencji naszych spotkań podejmuję także lepsze decyzje na drodze zawodowej. [...] praca z drugą osobą, która zacznie analizować Twoje wyzwania, życiową ścieżkę i osobowość zdecydowanie pomaga lepiej radzić sobie z ważnymi decyzjami i kształtowaniem przyszłości (w teraźniejszości). Jeśli czujesz, że możesz się otworzyć i to jest czas, by coś zmienić, warto skontaktować się właśnie z Ewą."