... ...

Twoja strategia na długofalowy rozwój.

Opinie klientów

"Poznałem Ewę w wieku 37 lat w sile swojej kariery, w momencie pewnego przebudzenia wewnętrznego. Coś podpowiadało mi, że jest właściwą osobą we właściwym czasie i właściwym miejscu ze zrozumieniem, którego poszukiwałem. Przeprowadziła mnie przez najważniejszą zmianę w moim życiu, która poprzez bardzo głębokie zrozumienie samego siebie wprowadziła we mnie ogromny spokój i sprowadziła mnie do tu - teraz. Życie w chwili bieżącej bez rozpamiętywania przeszłości i bez ambicjonalnego tkwienia w przyszłości z bardzo dużym zrozumieniem samego siebie jest życiem szczęśliwym. Żyjąc w systemie w jakim żyjemy, niezwykle trudno jest osiągnąć taki stan. Ewa w tym pomaga. Zmiana jest tym z czym od Ewy wyjdziesz z pewnością."

 

Zadzwoń do mnie pod nr +48 608 603 330 lub umów się na bezpłatną sesję „0” klikając poniżej "Umów sesję!" i wybierając w kalendarzu "Spotkanie ONLINE".

Wejdź na stronę:

- FAQ - sesje mentoringowe (kliknij tutaj) i poznaj szczegóły dotyczące spotkań mentoringowych,

- Life mentoring (kliknij tutaj) i dowiedz się jakie umiejętności zyskasz podczas naszych spotkań.

Kontakt

  • LinkedIn Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona

© 2016 - 2020 Projekt i realizacja: Prezes na godziny | Kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu bez podania źródła lub bez pisemnej zgody jego właściciela jest zabronione | Polityka prywatności i cookies