... ...
top of page
ewa błońska logo mentoring wrocław

Opinie klientów

Rozwój osobisty

Mentoring biznesowy

Doradztwo biznesowe

Ewa Błońska  mentoring świadomość

Poniżej znajdziesz opinie osób, z którymi miałam przyjemność współpracować w ramach indywidualnych sesji mentoringowych. Obszary współpracy były bardzo szerokie - od życia osobistego (rozwój osobisty, odzyskanie zdrowia, poprawa relacji w związku, wychowanie dzieci) do życia zawodowego (mentoring biznesowy, doradztwo biznesowe dla małych firm i freelancerów).

Life mentoring, mentoring biznesowy i doradztwo biznesowe

Dlaczego Konrad zdecydował się na mentoring i co zyskał?

konrad mazurek

Konrad Mazurek

"Poznałem Ewę w wieku 37 lat w sile swojej kariery, w momencie pewnego przebudzenia wewnętrznego. Coś podpowiadało mi, że jest właściwą osobą we właściwym czasie i właściwym miejscu ze zrozumieniem, którego poszukiwałem. Przeprowadziła mnie przez najważniejszą zmianę w moim życiu, która poprzez bardzo głębokie zrozumienie samego siebie wprowadziła we mnie ogromny spokój i sprowadziła mnie do tu - teraz.

Życie w chwili bieżącej bez rozpamiętywania przeszłości i bez ambicjonalnego tkwienia w przyszłości z bardzo dużym zrozumieniem samego siebie jest życiem szczęśliwym. Żyjąc w systemie w jakim żyjemy, niezwykle trudno jest osiągnąć taki stan. Ewa w tym pomaga. Zmiana jest tym z czym od Ewy wyjdziesz z pewnością."

 

Life mentoring i mentoring biznesowy

"Konsultacje u Ewy pomagają znaleźć rozwiązania i stworzyć plany. Ewa umie empatycznie słuchać, ale też porządkować informacje, analizować, zestawiać wnioski. Ma jednak coś - co rzadko spotyka się u analitycznych doradców - ma głęboką intuicję i widzi więcej niż potrafimy nazwać, wyartykułować.

Dzięki temu mamy szansę razem z nią odkryć takie problemy, których sami nie umiemy wyciągnąć na światło dzienne, albo te, które wydają nam się mało istotne, a tak naprawdę są bardzo ważne i dopiero ich przepracowanie pcha nas dalej. Polecam konsultacje i mentoring u Ewy szczególnie teraz, gdy szukamy odpowiedzi na wiele pytań szczególnie o przyszłość świata, gospodarki i naszych firm".

 

marta soja-bochenek

Marta Soja-Bochenek

Life mentoring, mentoring biznesowy i doradztwo biznesowe

Joanna_Kisiel_Ciołek

Joanna Kisiel-Ciołek

"Na takie osoby jak Pani Ewa trafia się nie przypadkowo. Ogromna wiedza o świecie i życiu, przenikliwość, pozytywne nastawienie do świata i drugiego człowieka pozwalają rozłożyć skrzydła samorealizacji. Podczas współpracy, gdy Pani Ewa była obok, wszelkie działania, nawet te najtrudniejsze, były tak proste i logiczne, że przychodziły naturalnie i bez żadnych oporów.

 

Wewnętrzny spokój jaki dały nasze rozmowy, umożliwił realizację zaplanowanych działań z wielką pewnością siebie. Bardzo dużo Pani zawdzięczam Pani Ewo, zawsze i wszędzie będę polecać, gdyż nie znam drugiej tak kompetentnej i otwartej osoby, która rozumie wszystko i ma antidotum na ludzkie i biznesowe bolączki."

 

Life mentoring

"Ewę znam od 8 lat i spotykamy się co jakiś czas, zawsze wtedy, kiedy czuję, że potrzebuję wsparcia i wskazówek do mojego rozwoju osobistego. Spotkania z Ewą utrzymują mnie w równowadze życiowej. Uświadamiam sobie dzięki niej co się dzieję we mnie i wokół mnie.

 

Ewa podnosi mnie na duchu, dodaje sił do zmierzenia się z wyzwaniami i utwierdza mnie w tym, że warto iść swoją własną drogą, nawet wtedy gdy świat wokół mnie mówi mi coś innego. Jako matce 3 dzieci spotkania z Ewą pomagają mi udźwignąć trudy codzienności.

 

Dzięki Ewie zmieniam styl życia, wyszłam z choroby (stwardnienie rozsiane), uświadomiłam sobie jak mogę dbać o zdrowie moje i moich dzieci. Bardziej rozumiem siebie i mój organizm, co mu szkodzi, a co pomaga. Ewa nie raz pomogła mi podjąć ważne decyzje życiowe. Dzięki niej mam odwagę do sięgnięcia po swoje w relacjach z innymi ludźmi, w tym w relacjach biznesowych. Szczerze polecam sesje mentoringowe u Ewy."

 

marta kowalczyk.jfif

Marta Kowalczyk

Life mentoring i mentoring biznesowy

milosz jarosiewicz

Miłosz Jarosiewicz

"[...] Każdy rok mojego "dorosłego" życia to świadome poszukiwanie. Właśnie w tym procesie nieustannie czuję potrzebę spojrzenia z boku, obrania innej perspektywy, otrzymania wskazówek. Do Ewy trafiłem akurat w czasie rozpadu i składania swojej drogi zawodowej. Tak mi się przynajmniej wydawało.

 

Już na pierwszym spotkaniu zrozumiałem, że ważniejsze będzie zmierzenie się z innymi aspektami mojego życia, których niewidoczne macki często powstrzymują mnie przed pójściem naprzód. Tak rozpoczęliśmy trwającą do dziś współpracę, w której Ewa pomaga mi spojrzeć na moje relacje z bliskimi w inny sposób, zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a w konsekwencji naszych spotkań podejmuję także lepsze decyzje na drodze zawodowej.

 

[...] praca z drugą osobą, która zacznie analizować Twoje wyzwania, życiową ścieżkę i osobowość zdecydowanie pomaga lepiej radzić sobie z ważnymi decyzjami i kształtowaniem przyszłości (w teraźniejszości). Jeśli czujesz, że możesz się otworzyć i to jest czas, by coś zmienić, warto skontaktować się właśnie z Ewą."

Life mentoring, mentoring biznesowy i doradztwo biznesowe

„[…] Od dłuższego czasu szukałem pomocy w rozwoju firmy, ale nie mogłem jasno określić czego potrzebuję i kogo szukam. Kupowałem szkolenia internetowe (np. dobre kursy od CorazLepszaFirma), próbowałem się z nich uczyć, ale wszystkie skoncentrowane były na praktycznych aspektach prowadzenia firmy.


Mój problem pojawiał się w innym miejscu, bo „znać” a „stosować” to dwie różne rzeczy. Nie stosowałem zasad, które poznałem i dlatego szukałem kogoś, kto pomógłby mi określić czy te zasady faktycznie warto stosować, a co ważniejsze – by znaleźć moje blokady wewnętrzne, które powodują, że czegoś nie robię, pomimo tego, że wiem, że powinienem […]"

tomasz kryk.jfif

Tomasz Kryk

Kiedy poznałem Ewę, to zrozumiałem, że jako mentor i doradca biznesowy dla małych firm może pomóc mi w jednym i w drugim. Tak było. Ewa pomogła mi odkryć wiele moich przekonań, o których nie wiedziałem, że je mam! Kiedy uświadomiłem sobie jakie mam przekonania i jak mi one szkodzą, to mogłem wprowadzić w moim życiu i biznesie wiele korzystnych zmian.


Ewa pomogła mi poukładać moją wiedzę o biznesie i wdrożyć wskazówki, które były dopasowane do mnie i moich firm. Zajrzeliśmy wszędzie: strategia, marketing, sprzedaż, klienci, finanse, mój sposób bycia szefem, itp. Nie było tematu, w którym Ewa nie miałaby doświadczenia. 


Pomimo tego, że mentoring nie kojarzy mi się z czymś łatwym i przyjemnym, to szczerze polecam mentoring biznesowy u Ewy, bo jej analizy są wnikliwe i trafne. Nasza regularna współpraca trwała 2 lata, a teraz zmienia się we wspólny projekt biznesowy. Wiem, że mogę zwrócić się do niej zawsze, gdy będę w potrzebie. 

Dlaczego Tomek szukał mentora biznesowego?

Doradztwo biznesowe - marketing i strategia biznesowa

iwona brzezińska ziernik

Iwona Brzezińska-Ziernik

"Dzięki współpracy z Ewą pozyskuję klientów z Internetu. Mam stronę www dostosowaną pod SEO i treści do social mediów, które publikuję zgodnie z harmonogramem. Wykorzystuję nowoczesne aplikacje do umawiana spotkań z klientami. A co najważniejsze - rozumiem podstawy marketingu online.

Ewa podzieliła się ze mną wskazówkami jak efektywnie wykorzystując czas i pieniądze, osiągnąć efekt. Na początku przeanalizowała mój pomysł, potem stworzyła strategię promocji w Internecie i pomogła mi wprowadzić ją w życie. Wystartowałam i działam w Polsce na swoim, po długoletniej karierze managera za granicą. Polecam Ewę jako doradcę biznesowego - jest konkretna i profesjonalna, a przy tym sympatyczna i zaangażowana."

 

Doradztwo biznesowe

patrycja szupulska.jfif

Patrycja Szypulska

Ewa jest niezastąpionym mentorem i doradcą biznesowym. Dzięki naszej współpracy w ciągu 3 lat zrealizowałam moje cele biznesowe – pozyskałam do mojej firmy nowych klientów, w tym tego „wymarzonego”, dzięki któremu ja i mój zespół zyskaliśmy nowe możliwości rozwoju. Cały proces nie był łatwy. Jednak Ewa przeprowadziła mnie przez niego od początku – od trafnej diagnozy przez wytyczenie strategii rozwoju po pomoc we wdrożeniu tej strategii w życie. Dodatkowo otrzymałam od niej rozwój osobisty, dzięki czemu dziś jestem bardziej świadoma siebie i tego, co mnie otacza. Ewa potrafi określić rzeczywiste potrzeby człowieka i jego firmy, trzeźwo patrzy na świat, jest szczera, konsekwentna, zorganizowana i zaangażowana. To wszystko sprawia, że w jej obecności nawet największe problemy stają się wyzwaniem możliwym do pokonania. Wskazówki Ewy są sumą jej doświadczeń życiowych i doświadczeń wszystkich jej klientów, co doceniam najbardziej. Cieszę się, że mogłyśmy rozmawiać nie tylko o kwestiach firmowych, bo z czasem nasza relacja przerodziła się w bliższą znajomość, a regularna współpraca biznesowa w sprawach bieżących we współpracę projektową i nadal trwa.

 

Jakie są korzyści posiadania doradcy biznesowego "na stałe"?

Life mentoring, mentoring biznesowy i doradztwo biznesowe

"Serdecznie polecam współpracę z Ewą. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Innowacyjne podejście do rozwoju, strategii i prowadzenia biznesu. W praktyce pokazuje jak łączyć sferę zawodowa i prywatną.

 

Ogrom ciepła pozytywnej energii, która chętnie się dzieli. Jeśli szukasz towarzysza, który pomoże Ci odnaleźć właściwą drogę w życiu, to Ewa jest najlepszym wyborem."

 

damian fryc

Damian Fryc

Mentoring biznesowy i doradztwo biznesowe

marta sadowska

Marta Sadowska

[…] Celem naszej współpracy było zbudowanie solidnych fundamentów dla mojej firmy. Wspólnie pracowałyśmy nad stworzeniem spójnej strategii działań biznesowych, trafnym określeniem grupy docelowej i kanału dystrybucji wszystkich działań marketingowych i public relations. […]

 

Całość doradztwa biznesowego miała charakter holistyczny. Ewa szczególny nacisk kładła na zdrowy styl życia, odpoczynek i czas dla rodziny, czego nie można lekceważyć prowadząc biznes. Było to spójne ze wschodnią filozofią życia Ikigai, którą od dawna sama praktykuję.

 

Nasze konsultacje były bogate merytorycznie. Przekazana wiedza natychmiast znajdowała swoje zastosowanie w praktyce. Spotkania były dobrze przygotowane i zorganizowane. Ewa jest osobą uporządkowaną, rzetelną i konkretną. Nasze dyskusje były bardzo otwarte. Ewa potrafi trafnie ocenić całość sytuacji i nawet jeśli wystąpi krytyka, to ma ona charakter konstruktywny - sprowadza nas na ziemię. […]

 

Nasza współpraca trwała przez klika dobrych miesięcy. Była niezwykle intensywna i dynamiczna. W mojej głowie pozostało wiele cennych wskazówek, które teraz przywołuję w różnych momentach.  […] Szczerze polecam współpracę z Ewą Błońską!

 

"Ewa to świetny mentor od rozwoju osobistego i doradca biznesowy, co sprawia, że potrafi popatrzeć w sposób holistyczny na dany problem. Doskonale rozumie okoliczności w jakich porusza się klient.

Jej intuicja, doświadczenie i wiedza pozwalają bardzo trafnie wskazać obszary, nad którymi należy popracować. Jest bardzo profesjonalna, konkretna, zaangażowana i wszechstronna.

Dzięki współpracy z Ewą zaczęłam inaczej patrzeć na otaczająca mnie rzeczywistość biznesową i już widzę jakie to przynosi korzyści. Świetny doradca! Bardzo serdecznie polecam."

 

ewa rogoż

Ewa Rogoż

Mentoring biznesowy i doradztwo biznesowe

Life mentoring

Paulina Polatowska

Paulina Polatowska

"[...] napisałam do Ewy - czułam, ze mimo iż mam wszystkie puzzle w ręku, to jednak z jakiegoś powodu nie potrafię ułożyć z nich obrazka. Jako project manager oczekiwałam, że w tej sytuacji usiądziemy z Ewą, zanalizujemy sytuację, zaplanujemy działania naprawcze a potem je wdrożymy.

 

I tak się właśnie stało - po mniej więcej 6 miesiącach stosowania się do zaleceń Ewy ułożyłam moje puzzle, przykleiłam je na fest do kartonu i zawiesiłam na ścianie. I chociaż minęło już kilka dobrych miesięcy, obrazek wciąż wisi i cieszy oczy, a ja cieszę się, że zaufałam Ewie.

 

To niesamowicie profesjonalnie nastawiona do pracy osoba, która szanuje czas, daje jasne (choć nie zawsze proste) rozwiązania, potrafi zmotywować do działania, a przede wszystkim - ma ogromną wiedzę i chce się nią dzielić. Polecam wszystkim osobom, które zastanawiają się, czy taka oferta jest dla nich - niezależnie od tego, jak daleko od osiągnięcia harmonii i spokoju ducha obecnie jesteście, Ewa pomoże Wam w przejściu przez tę drogę. Złóżcie swoje własne puzzle :)"

 

Mentoring biznesowy

"Ewa to świetny doradca i mentor biznesowy. Świetnie naprowadza rozmówcę na trafne rozwiązanie problemu i pokazuje to rozwiązanie w tak korzystnym świetle, iż jesteś od razu przekonany, że to jest to! A przy tym nie narzuca swojego zdania, jest subtelna i przyjacielska i wprowadza świetny klimat w trakcie rozmowy. Bardzo polecam spotkania i mentoring z Ewą. To bardzo dobrze wydatkowany czas."

 

bożena węcka

Bożena Węcka

Doradztwo biznesowe

dariusz bielski

Dariusz Bielski

Pani Ewa Błońska to wszechstronny doradca biznesowy. Od początku naszej współpracy nie było zadania, o którego realizację nie mógłbym jej poprosić. Stworzyła dla Kancelarii Prawnej „CERTUS” D. Bielski sp.k. strategię rozwoju i aktywnie wspiera w jej realizacji. Zmieniła wizerunek Kancelarii, dostosowując go do nowo wybranej grupy docelowej, pozyskała do współpracy partnerów biznesowych, zaktywizowała procesy sprzedażowe, znacząco wpłynęła na pozytywne zmiany w strukturze organizacyjnej Kancelarii, a ponadto prowadziła rekrutację, szkolenia i warsztaty rozwoju ze wspólnikami Kancelarii. Każde jej działanie odznaczało się jakością i innowacyjnością, przewyższającą moje oczekiwania i biznesowe standardy działania, jakie miałem okazję obserwować przez ostatnie 25 lat mojej kariery zawodowej.


Umiejętności pani Ewy Błońskiej, w połączeniu z jej ogromnym zaangażowaniem, pogodnym usposobieniem i żelazną konsekwencją, stanowią dla mnie „mieszankę wybuchową”, która potrafi uruchomić mechanizm spustowy nawet w zardzewiałej broni.


Pani Ewa Błońska jest inspiracją, solidnym wsparciem w myśleniu strategicznym i osobą, która na każdy pojawiający się problem ma co najmniej trzy przemyślane i możliwe do zrealizowania scenariusze działania. W relacjach międzyludzkich jest szczera, momentami do bólu, co wyrzuca człowieka poza burtę jego strefy komfortu. A potem z gracją rzuca koło ratunkowe.


Pani Ewa Błońska ma niezwykle szeroką wiedzę z różnych dziedzin, potrafi szukać okazji biznesowych i przeistaczać je w skomplikowane budżety projektowe, a przy tym jest po prostu ciekawym człowiekiem ze swoim bzikiem na punkcie kaizen, zdrowego odżywiania i świadomego pokonywania strachu.


Pani Ewa Błońska zmieniła moje wyobrażenie o usłudze konsultingu w biznesie. Szczerze polecam współpracę z firmą HOLISTIC CONSULTING Ewa Błońska. 

 

bottom of page