... ...
 
ewa błońska logo mentoring wrocław

Opinie klientów

Ewa Błońska  mentoring świadomość.JPG

"Poznałem Ewę w wieku 37 lat w sile swojej kariery, w momencie pewnego przebudzenia wewnętrznego. Coś podpowiadało mi, że jest właściwą osobą we właściwym czasie i właściwym miejscu ze zrozumieniem, którego poszukiwałem. Przeprowadziła mnie przez najważniejszą zmianę w moim życiu, która poprzez bardzo głębokie zrozumienie samego siebie wprowadziła we mnie ogromny spokój i sprowadziła mnie do tu - teraz.

Życie w chwili bieżącej bez rozpamiętywania przeszłości i bez ambicjonalnego tkwienia w przyszłości z bardzo dużym zrozumieniem samego siebie jest życiem szczęśliwym. Żyjąc w systemie w jakim żyjemy, niezwykle trudno jest osiągnąć taki stan. Ewa w tym pomaga. Zmiana jest tym z czym od Ewy wyjdziesz z pewnością."

 

"Ewę znam od 8 lat i spotykamy się co jakiś czas, zawsze wtedy, kiedy czuję, że potrzebuję wsparcia i wskazówek do mojego rozwoju osobistego. Spotkania z Ewą utrzymują mnie w równowadze życiowej. Uświadamiam sobie dzięki niej co się dzieję we mnie i wokół mnie. Ewa podnosi mnie na duchu, dodaje sił do zmierzenia się z wyzwaniami i utwierdza mnie w tym, że warto iść swoją własną drogą, nawet wtedy gdy świat wokół mnie mówi mi coś innego. Jako matce 3 dzieci spotkania z Ewą pomagają mi udźwignąć trudy codzienności. Dzięki Ewie zmieniam styl życia, wyszłam z choroby, uświadomiłam sobie jak mogę dbać o zdrowie moje i moich dzieci. Bardziej rozumiem siebie i mój organizm, co mu szkodzi, a co pomaga. Ewa nie raz pomogła mi podjąć ważne decyzje życiowe. Dzięki niej mam odwagę do sięgnięcia po swoje w relacjach z innymi ludźmi, w tym w relacjach biznesowych. Szczerze polecam sesje mentoringowe u Ewy."

 

marta kowalczyk.jfif