... ...
top of page

Jak podjąć decyzję? 

I dlaczego od tego zależy Twoja skuteczność w życiu i w biznesie?

e-book jak podjąć decyzję mentoring ewa

Czy zdarzyło Ci się podjąć decyzję, a potem nie byłeś/-aś w stanie wdrożyć jej w życie
Ile razy robiłeś/-aś w głowie listę „za i przeciw”, a to i tak nie zbliżyło Cię do dokonania wyboru? Jak często wahasz się i wracasz do analiz, które dotyczą decyzji już przez Ciebie podjętej? 

Jak szybko podjąć trafną decyzję? E-book

Jako Mentor codziennie spotykam się z ludźmi i pomagam im dokonywać trafnych wyborów życiowych i biznesowych. Obserwuję ludzkie umysły w poszukiwaniu ukrytych w podświadomości przekonań, które blokują rozwój umiejętności dokonania wyboru - kluczowej umiejętności w życiu każdego dorosłego człowieka. Czy jest coś ważniejszego od świadomego decydowania o swoim własnym życiu? 

 

Na podstawie kilku tysięcy godzin indywidualnych sesji mentoringowych zebrałam najczęściej powtarzające się blokady mentalne oraz nawyki, które przeszkadzają w podejmowaniu decyzji, a tym samym znacząco utrudniają wdrożenie w życie swoich planów i marzeń.

 

Udostępniłam zebrane przeze mnie obserwacje w formie e-booka. Dodałam do niego zestawy ćwiczeń do pracy z podświadomością, byś samodzielnie - w domowym zaciszu - odkrył/-a istniejące w Twojej podświadomości przeszkody w realizowaniu Twoich pragnień, których dziś jeszcze nie dostrzegasz. 

e-book jak podjąć decyzją i jak być skut

Dzięki e-bookowi zrozumiesz:

 • Czym naprawdę jest wybór?

 • Dlaczego nie istnieje „podejmowanie decyzji”? 

 • Dlaczego nie potrzebujesz odwagi, by decydować?

 • Co jest fundamentem dobrych decyzji?

 • Co uniemożliwia podjęcie decyzji?

 • Dlaczego tak długo zwlekamy z decyzją? 

 • Dlaczego często decydujemy zbyt szybko? 

 • Jak podjąć trafną decyzję?

 • Co ma z tym wszystkim wspólnego lęk?

 • Jak poszerzać swoje horyzonty myślowe? 

 • Po co Ci długofalowy rozwój?

14 wskazówek jak podjąć dobrą decyzję?

Niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju osobistego jesteś, potrzebujesz jasnych i konkretnych wskazówek - narzędzi, które możesz wdrożyć w życie, by świadomie doskonalić w sobie umiejętność podejmowania dobrych decyzji. Takie narzędzia przedstawiam w moim e-booku.

 

E-book składa się z 55 stron podzielonych na 3 rozdziały. Dzięki części pierwszej zgłębisz rozumienie tego, co powszechnie nazywamy "procesem podejmowania decyzji". Część druga obudzi w Tobie determinację do dalszej pracy z Twoją podświadomością, a w części trzeciej znajdziesz 11 konkretnych wskazówek i 3 wskazówki rozwojowe, które pomagają dokonać trafnych wyborów, szczególnie w biznesie.

 

Do każdej części przygotowałam doświadczenia w postaci ćwiczeń opartych o dialog sokratejski, jedną z najskuteczniejszych metod, jaką wykorzystuję podczas indywidualnych sesji mentoringowych.

 

E-book zawiera także słowniczek i kluczowe informacje w formie „do druku”, więc możesz je wyciąć, powiesić na lodówce lub na tablicy w Twoim biurze i rozważać w tzw. wolnych chwilach. Polecam, działa!

Odbierz e-booka i zestaw ćwiczeń do pracy z Twoją podświadomością!

Dołączam do ludzi rozwijających się dzięki refleksji i zapisuję się na newsletter. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi na maila informacji edukacyjnych. Wiem, że mogę zrezygnować w każdej chwili, zgodnie z Polityką Prywatności.

Dzięki! E-booka już wkrótce otrzymasz na maila.

Rozwój świadomości - sposób na szybsze podejmowanie trudnych decyzji

Trudne decyzje życiowe wymagają jeszcze większego zrozumienia samego/samej siebie oraz zaangażowania czasu, którego zazwyczaj brakuje w natłoku codziennych zdarzeń. Każdy wybór, który jawi się Tobie jako "trudny" zwraca Twoją uwagę na Ciebie - jest informacją, że w tej sytuacji potrzebujesz znacznie więcej czasu lub innej niż zwykle metody, by odpowiedzieć sobie na pytanie "co robić?", by decyzja była właściwa, a przede wszystkim - zgodna z tym, czego naprawdę pragniesz.

 

Dlatego umiejętność dokonywania wyborów w trudnych sytuacjach dobrze jest rozwijać jeszcze zanim będziesz zmuszony/-a podjąć decyzję "większego kalibru" bez świadomego przygotowania, zanim "klamka zapadnie". Jak to zrobić?

Choć e-book zawiera najważniejsze informacje o tym, co utrudnia podejmowanie decyzji oraz narzędzia pozwalające skutecznie wyeliminować istniejące w umyśle blokady, to jednak stanowi jedynie mały fragment moich obserwacji.

Jeśli naprawdę chcesz doskonalić w sobie umiejętność dokonywania wyborów także w trudnych sytuacjach, to polecam Ci zainwestować w rozwój swojej świadomości (mądrości życiowej). Kliknij poniżej i sprawdź opracowany przeze mnie Program Rozwoju Świadomości. Pozwól Twojej wewnętrznej mądrości prowadzić Cię przez życie.

bottom of page