... ...

Twoja strategia na długofalowy rozwój.

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Błońska. Pomagam ludziom i ich biznesom w długofalowym rozwoju. Wykorzystuję w procesie zmiany autorską metodę 4xR (relaks, refleksja, rozumienie, reakcja), dzięki której ludzie rozwijają się świadomie, a ich biznesy – efektywnie i zgodnie ze współczesnymi trendami. 

Jestem przedsiębiorcą, mentorem i doradcą biznesowym. Odkąd założyłam firmę doradczą odbyłam ponad 4 500 godzin konsultacji biznesowych i prawie 500 godzin spotkań w ramach sesji mentoringowych. Mam 15 lat doświadczenia zawodowego, z wykształcenia jestem prawnikiem i socjologiem, a z zamiłowania – konsultantem ds. sensu życia. 
Prywatnie – żona, matka i promotorka holistycznego podejścia do życia. Zrozumiałam, że "pozbycie się ograniczeń stanowi ograniczenie" - jak mawiał filozof Bruce Lee i dlatego wiem jak świadomie przekraczać granice własnych uwarunkowań i tą wiedzą dzielę się z ludźmi. W wolnych chwilach zgłębiam tradycyjną medycynę chińską i praktykuję moksoterapię, tai-chi i pracę z energią.

Informacje o moim doświadczeniu zawodowym oraz specjalizacjach w ramach doradztwa biznesowego znajdziesz:

- na LinkedIn (kliknij tutaj)

- na stronie Prezes na godziny (kliknij tutaj)

a szczegóły z przyjemnością przedstawię Ci podczas rozmowy w cztery oczy.

Wejdź na stronę:

- Misja i wartości (kliknij tutaj) i dowiedz się dlaczego jestem Mentorem ds. sensu życia,

- Life mentoring (kliknij tutaj) i dowiedz się czym jest life mentoring i czy jesteś na niego gotowy.

Kontakt

  • LinkedIn Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona

© 2016 - 2020 Projekt i realizacja: Prezes na godziny | Kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu bez podania źródła lub bez pisemnej zgody jego właściciela jest zabronione | Polityka prywatności i cookies