... ...
 
Ewa Błońska mentoring biznesowy świadomość.JPG
ewa błońska logo mentoring wrocław

Kim jestem?

Cześć. Nazywam się Ewa Błońska. Do 2013 roku, nim ukończyłam 27 lat, zdążyłam: zdobyć licencjat z socjologii, zrobić magisterkę z prawa, pracować u 4 pracodawców, zaczynając od asystentki w administracji publicznej, przez specjalistę i managera ds. sprzedaży w branży finansowej na dyrektorze zarządzającym departamentem sprzedaży kończąc.

Potem zjechałam z autostrady na pobocze, wysiadłam z auta i od tamtego czasu podążam w życiu moją własną ścieżką – w zgodzie ze sobą.

Przez ponad 2 lata i 8 miesięcy przerwy od pracy zgłębiałam siebie. Obserwowałam mój umysł w poszukiwaniu uwarunkowań, które wpłynęły na wybory, jakich dokonałam w życiu. Szukałam blokujących mnie przekonań, przez które nie mogłam wcześniej zgłębiać mądrości życiowej, a także patrzyłam na otaczający mnie świat, by lepiej zrozumieć co sprawia, że jako ludzie wszyscy podążamy w tym samym kierunku – tak samo nieszczęśliwi i z takimi samymi marzeniami o sukcesie, pieniądzach i sławie, które nie dają spełnienia.

W międzyczasie zgłębiałam Tradycyjną Medycynę Chińską oraz Totalną Biologię, ziołolecznictwo, hipnozę, Theta Healing, pracę z energią (mam certyfikowany kurs reiki 2 stopnia) i medycynę energetyczną, co pomogło mi zrozumieć kim jesteśmy jako istoty ludzkie i jak  zachować życiową równowagę bez względu na okoliczności.

W 2016 roku założyłam firmę. Na początku jako doradca biznesowy pomagałam ludziom rozwijać biznesy dzięki umiejętnościom sprzedaży i negocjacji, które zostały mi z czasów pracy na etacie. Ale nadal czegoś mi brakowało.

Postanowiłam sprawdzić czy potrafię pomóc ludziom zgłębiać to, co sama zgłębiałam – świadomość prowadzącą do głębokiej mądrości. W 2017 roku zaprosiłam do współpracy dwie osoby w roli moich Mentees. I poszło.

Od tamtej pory – czasami na kilku spotkaniach, a innym razem podczas 3-letniej współpracy – wspieram ludzi gotowych żyć, rozwijać się i prowadzić biznes (pracować) w zgodzie ze sobą. Wspieram ich w drodze do osiągnięcia stanu wewnętrznego spokoju i mądrości, która pozwala znacząco podnieść jakość życia w każdym obszarze. Mam za sobą ponad 6 000 godzin sesji mentoringowych w takich obszarach jak:  równowaga, biznes, rodzina i zdrowie.

To, co robię jako mentor ds. sensu życia jest moją pasją, misją, powołaniem i zawodem. To moje IKIGAI – pomagam ludziom wzrastać – jak się okazało – dzięki refleksji.

Odczuwam głęboką wdzięczność za wszystko, co w życiu przeżyłam. Za każdy sukces i za każdą porażkę, które doprowadziły mnie tu, gdzie teraz jestem – okazało się, że droga pogłębiania świadomości jest jednocześnie ścieżką rozwoju duchowego, o której liczni mówią, ale nieliczni rozumieją, gdzie się zaczyna. A zaczyna się od odpoczynku, o którym mówię w 1. Kroku programu rozwoju świadomości i od czego zaczynam każdą indywidualną sesję mentoringową.

Dziękuję wszystkim moim Mentees, że mogłam na podstawie obserwacji ich umysłów odkryć to, co jest fundamentem na drodze do życiowej mądrości. Właśnie to przekazuję ludziom dalej i właśnie to zawarłam w pierwszych pięciu Krokach programu rozwoju świadomości.

Prywatnie – żona, matka 7-latka i promotorka holistycznego podejścia do życia. Zrozumiałam, że "pozbycie się ograniczeń stanowi ograniczenie" - jak mawiał filozof Bruce Lee i dlatego wiem jak świadomie przekraczać niewidzialne granice samego siebie i tą wiedzą dzielę się z ludźmi.