... ...
top of page
ewa błońska mentor doradca życiowy
ewa błońska logo mentoring wrocław

Ewa Błońska- mentor i doradca życiowy, mentor i doradca biznesowy.

Krótka historia z mojego życia - Ewa Błońska

Cześć. Nazywam się Ewa Błońska. Do 2013 roku, nim ukończyłam 27 lat, zdążyłam: zdobyć licencjat z socjologii, zrobić magisterkę z prawa, pracować u 4 pracodawców, zaczynając od asystentki w administracji publicznej, przez specjalistę i managera ds. sprzedaży w branży finansowej na dyrektorze zarządzającym departamentem sprzedaży kończąc.

Potem zjechałam z autostrady na pobocze, wysiadłam z auta i od tamtego czasu podążam w życiu moją własną ścieżką – w zgodzie ze sobą.

Przez ponad 2 lata i 8 miesięcy przerwy od pracy zgłębiałam siebie. Obserwowałam mój umysł w poszukiwaniu uwarunkowań, które wpłynęły na wybory, jakich dokonałam w życiu. Szukałam blokujących mnie przekonań, przez które nie mogłam wcześniej zgłębiać mądrości życiowej, a także patrzyłam na otaczający mnie świat, by lepiej zrozumieć co sprawia, że jako ludzie wszyscy podążamy w tym samym kierunku – tak samo nieszczęśliwi i z takimi samymi marzeniami o sukcesie, pieniądzach i sławie, które nie dają spełnienia.

W międzyczasie zgłębiałam Tradycyjną Medycynę Chińską oraz Totalną Biologię, ziołolecznictwo, hipnozę, Theta Healing, pracę z energią i medycynę energetyczną, co pomogło mi zrozumieć kim jesteśmy jako Istoty ludzkie i jak  zachować życiową równowagę bez względu na okoliczności.

Co robię dzisiaj i dlaczego? - Ewa Błońska

W 2016 roku założyłam firmę. Na początku jako doradca biznesowy pomagałam ludziom rozwijać biznesy dzięki umiejętnościom sprzedaży i negocjacji, które zostały mi z czasów pracy na etacie. Ale nadal czegoś mi brakowało.

Postanowiłam sprawdzić czy potrafię pomóc ludziom zgłębiać to, co sama zgłębiałam – świadomość prowadzącą do głębokiej mądrości. W 2017 roku zaprosiłam do współpracy dwie osoby w roli moich Mentees. I poszło.

Od tamtej pory – czasami na kilku spotkaniach, a innym razem podczas 3-letniej współpracy – wspieram ludzi gotowych żyć, rozwijać się i prowadzić biznes (pracować) w zgodzie ze sobą. Wspieram ich w drodze do osiągnięcia stanu wewnętrznego spokoju i mądrości, która pozwala znacząco podnieść jakość życia w każdym obszarze. Mam za sobą ponad 7 000 godzin sesji mentoringowych w takich obszarach jak:  równowaga, biznes, rodzina i zdrowie.

To, co robię jako mentor ds. sensu życia jest moją pasją, misją, powołaniem i zawodem. To moje IKIGAI – pomagam Istotom ludzkim wzrastać – jak się okazało – dzięki refleksji.

W kwietniu 2024 roku postanowiłam skupić się przede wszystkim na wspieraniu ludzi w drodze rozwoju osobistego, a także większą uwagę przeznaczyć obszarowi, który rozwija się powoli, ale jest moim spełnieniem - edukacja dzieci. Więcej o tej zmianie przeczytasz na blogu pt. Po co zmieniać coś, co działa dobrze?

Odczuwam głęboką wdzięczność za wszystko, co w życiu przeżyłam. Za każdy sukces i za każdą porażkę, które doprowadziły mnie tu, gdzie teraz jestem – okazało się, że droga pogłębiania świadomości jest jednocześnie ścieżką rozwoju duchowego, o której liczni mówią, ale nieliczni rozumieją, gdzie się zaczyna. A zaczyna się od odpoczynku i od czego zaczynam każdą indywidualną sesję mentoringową.

Dziękuję wszystkim moim Mentees, że mogłam na podstawie obserwacji ich umysłów odkryć to, co jest fundamentem na drodze do życiowej mądrości. Właśnie to przekazuję ludziom dalej i właśnie to  stanowi główną oś wszystkich spotkań mentoringowych -  rozwój świadomości.

Prywatnie – jestem żoną, matką 10-latka i promotorką holistycznego podejścia do życia. Pasjonuje mnie poznawanie natury ludzkiego umysłu (psychologia i socjologia), a także filozofia jako sposób na zrozumienie tego kim jesteśmy i czym jest życie.

 

Wiele cytatów wielkich ludzi pamiętam, ale w tym miejscu napiszę myśl filozofa Bruce'a Lee: "Pozbycie się ograniczeń stanowi ograniczenie" i dlatego wiem jak odkrywać i świadomie przekraczać niewidzialne granice samego siebie i tą wiedzą dzielę się z ludźmi.

bottom of page