... ...
 

Rozwój dzięki refleksji.

ewa błońska logo mentoring wrocław

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Ewa Błońska. Pomagam ludziom i ich biznesom w długofalowym rozwoju. Wykorzystuję w procesie zmiany autorską metodę 4xR (relaks, refleksja, rozumienie, reakcja), dzięki której ludzie rozwijają się świadomie, a ich biznesy – efektywnie i zgodnie ze współczesnymi trendami. 

Jestem przedsiębiorcą, mentorem i doradcą biznesowym. Odkąd założyłam firmę doradczą odbyłam ponad 4 500 godzin konsultacji biznesowych i prawie 500 godzin spotkań w ramach sesji mentoringowych (marzec 2020). Mam 15 lat doświadczenia zawodowego, z wykształcenia jestem prawnikiem i socjologiem, a z zamiłowania – konsultantem ds. sensu życia. 
Jako IKIGAI biznes mentor pomagam tworzyć i rozwijać dochodowe firmy ludziom, którzy chcą nadać swojej drodze zawodowej głębszy sens, bo bliska jest im japońska filozofia IKIGAI.
Prywatnie – żona, matka i promotorka holistycznego podejścia do życia. Zrozumiałam, że "pozbycie się ograniczeń stanowi ograniczenie" - jak mawiał filozof Bruce Lee i dlatego wiem jak świadomie przekraczać granice własnych uwarunkowań i tą wiedzą dzielę się z ludźmi. W wolnych chwilach zgłębiam tradycyjną medycynę chińską i praktykuję moksoterapię, tai-chi i pracę z energią.

Informacje o moim doświadczeniu zawodowym oraz specjalizacjach w ramach doradztwa biznesowego znajdziesz:

- na LinkedIn (kliknij tutaj)

- na stronie Prezes na godziny (kliknij tutaj)

a szczegóły z przyjemnością przedstawię Ci podczas rozmowy w cztery oczy.

DSC07225v1.JPG