... ...
top of page

Odzyskaj zdrowie bez leków

ewa błońska logo mentoring wrocław

Dusza, umysł i ciało stanowią jedną całość. Albo dbasz o siebie holistycznie albo Twoje wysiłki leczenia fragmentu ciała przysporzą Ci kolejnych dolegliwości. Uzdrowisz się jak zrozumiesz, że obok ciała potrzebujesz zająć się jeszcze umysłem i wejść w głęboki kontakt ze sobą - ze swoją Duszą. 

ewa błońska mentoring

Pomogę Ci odzyskać zdrowie, jeśli:

  • odczuwasz ból, inne dolegliwości lub zdiagnozowano u Ciebie chorobę,

  • odczuwasz stres, smutek, stany lękowe lub diagnozujesz u siebie depresję,

  • medycyna konwencjonalna nie oferuje Ci nic więcej poza lekami,

  • stosowane metody naturalne przyniosły Ci tylko chwilową ulgę,

  • czujesz, że Twój poziom energii jest zbyt niski, by cieszyć się życiem,

  • chcesz holistycznie podejść do procesu uzdrawiania samego/samej siebie,

  • jesteś gotowy/-a wejść w głęboki kontakt ze sobą i zintegrować siebie jako Istotę ludzką, 

  • jesteś gotowy/-a wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie.

W przestrzeni serca - kontakt z Duszą

Odkąd zrozumiałam, że stres, ból i choroby nie są tylko stanem, którego należy się pozbyć, a sposobem istnienia, dzięki któremu utrzymujemy względną równowagę pomiędzy tym, co "choruje w ciele", a tym, co "choruje w umyśle", inaczej podchodzę do procesu samouzdrawiania. 


Ból czy choroba stanowią sygnał ostrzegawczy o tym, że oddalasz się od samego/samej siebie, stawiasz opór swojemu 'wewnętrznemu JA' i nie do końca akceptujesz to, kim naprawdę jesteś. Im dalej jesteś od podążania za głosem swojej intuicji, a im bliżej Ci do ciągłego spełniania oczekiwań innych lub zaspokajania pragnień istniejącego w Twoim umyśle EGO, tym więcej sygnałów alarmowych będziesz otrzymywać. 

 

Poprzez dolegliwości w ciele Twoja Dusza wysyła Ci informacje o tym co masz zmienić w swoim życiu, by być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem, a czego nie dostrzegasz w natłoku codziennych obowiązków. Te informacje - o sobie - możesz odczytać w przestrzeni serca, zwracając szczególną uwagę na pojawiające się w Tobie myśli i emocje.

Twoja Dusza jest na Ziemi po to, by się rozwijać. Może to robić tylko wtedy, gdy Ty doświadczasz, a dzięki wnioskom i refleksjom ze zdarzeń, których jesteś częścią, zmieniasz się, bo nabywasz mądrość życiową. Dzięki pogłębianiu mądrości życiowej możesz uzdrawiać się sam/-a poprzez świadomość tego, co przeżywasz i jaka 'lekcja od rzeczywistości' z tego doświadczenia płynie. Póki nie odgadniesz "co mam zrozumieć?", będziesz musiał/-a nadal doświadczać stanu (np. choroby) lub zdarzeń, które Ci o tej nieodkrytej jeszcze Prawdzie przypomną. W przestrzeni serca możesz dotrzeć do Prawdy, która jest Ci potrzebna do uzdrowienia ciała i do dalszego rozwoju, w tym do pełnej integracji siebie jako Istoty ludzkiej.


Jeśli uwierzysz, że jedyne, co w Tobie choruje to ciało i pozwolisz innym zdiagnozować u siebie chorobę o konkretnej nazwie i protokole leczenia substancjami chemicznymi, tym bardziej oddalisz się od zrozumienia tego, co naprawdę jest źródłem Twojego cierpienia. Jak możesz odzyskać zdrowie bez leków?

Uzdrawianie przez świadomość - kontakt z Duszą

W Wymiarze Duchowym zapisane są informacje o prawdziwych przyczynach tego, co dzieje się w naszym życiu. To oznacza, że "Twoja Dusza wie" co stanowi nie tylko źródło Twoich chorób, ale też przyczyny istnienia w Tobie określonych emocji i przekonań, które blokują Ci dostęp do Prawdy o sobie - o tym, że jesteś Istotą ludzką i możesz zintegrować wszystkie Wymiary samego siebie, by dzięki swobodnemu przepływowi energii przez Ciebie wszystkie dolegliwości zniknęły jak mgła w świetle świadomości o ich przyczynach. Moje osobiste doświadczenia, i nie tylko moje, potwierdzają, że często już sama świadomość tego, co wywołało chorobę, jest momentem, w którym dokonujesz samouzdrowienia.

W przestrzeni serca każda Istota ludzka może połączyć się ze swoją Duszą. To otwiera możliwość pozyskania informacji o sobie, w tym o prawdziwych przyczynach choroby. Zanurzając się w przestrzeni serca umysł może odebrać i zinterpretować informacje płynące od Duszy w postaci słów, obrazów, dźwięków, a przede wszystkim emocji, które przepływają przez ciało fizyczne. 

ręce splecione w serce

Dzięki temu możliwe jest "uświadomienie" umysłu o przyczynach braku równowagi, co często jest już wystarczające, by choroba zaczęła ustępować. Jeśli samo uświadomienie nie wystarcza, to znaczy, że potrzebne jest jeszcze "działanie", czyli dokonanie określonej zmiany w życiu, której efektem będzie powrót do zdrowia. Kierunek zmiany wskazuje Dusza, czyli "Ty w Wymiarze Duchowym", więc jest on zgodny z Tobą - z tym, czego naprawdę zawsze chciałeś/-aś, tylko do tego momentu nie byłeś/-aś w stanie wdrożyć tego wyboru w życie.

Jak wejść w przestrzeń serca? 

Początkowo połączenie "z samym/samą sobą" następuje po wprowadzeniu swojego mózgu w stan Theta (częstotliwość fal mózgowych). Połączenie jest możliwe w momencie przekierowania całej swojej uwagi ze świata zewnętrznego na swoje odczucia wewnętrzne - jest to moment wejścia w swoją własną przestrzeń serca i początek stanu ciszy w umyśle.

W przestrzeni serca otrzymujesz dostęp do głębszych poziomów swojej świadomości - do Wyższych Wymiarów samego/samej siebie i tam pozyskujesz informacje o sobie, niezbędne do uzdrowienia (zrozumienia tego, czego doświadczasz). 

Jeśli do tej pory nie praktykowałeś/-aś samodzielnego schodzenia do przestrzeni serca, to możesz skorzystać z mojej pomocy - podczas indywidualnej mentoringowej pokażę Ci czym przestrzeń serca jest i jak uczynić z niej swój Dom, który możesz odwiedzać w każdym momencie swojego życia.

Polecam! O przestrzeni serca rozmawiam z Moniką Marczak w 7. odcinku mojego podcastu pt. Umysł szefa (od 1:22:36 do końca). Minutki podcastu są w opisie.

Uzdrawianie poprzez świadomość - naucz się i praktykuj!

Ewa Błońska mentoring świadomość

Samouzdrawianie poprzez świadomość jest możliwe! Możesz nauczyć się i praktykować "bycie w swojej przestrzeni serca" każdego dnia. W ten sposób będziesz odkrywać rozwiązania swoich problemów lub źródła dolegliwości we wczesnej fazie ich powstania, zanim zaczną Ci spędzać sen z powiek.

Mam na to sposób, który szybko przynosi efekty: cykliczne sesje life mentoringowe - rozwój osobisty, który często nazywam Programem Rozwoju Świadomości. 

Podczas cyklicznych sesji life mentoringowych pomogę Ci uzdrowić samego/ samą siebie, a przede wszystkim nauczę Cię jak i kiedy możesz uzdrawiać się poprzez świadomość. Zrozumiesz czym tak naprawdę jest zdrowie i jak możesz utrzymywać równowagę pomiędzy swoją Duszą, ciałem i umysłem, holistycznie.

Przekażę Ci niezbędną wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, w tym Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Totalnej Biologii. Poznasz wykorzystywane przeze mnie narzędzia pracy z ciałem. Podzielę się z Tobą całym moim doświadczeniem, byś mógł/mogła z radością i w zdrowiu doświadczać kolejnych etapów Twojego życia.

Uzupełnieniem sesji mentoringowych z rozwoju osobistego są spotkania, które nazywam Programem Rozwoju Świadomości - sesje mentoringowe, na których doskonalisz umiejętność obserwacji siebie, co jest podstawą w pogłębianiu swojej świadomości (mądrości życiowej). Dzięki temu będziesz trafnie i szybko odczytywać "co Twoja Dusza mówi do Ciebie" za pomocą sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało i umysł. Otrzymujesz też dostęp do kursu video - szczegóły w linku poniżej:

ewa błońska logo mentoring wrocław

Jak uzdrowić samego siebie?

Umów się na 30-minutową, bezpłatną sesję mentoringową - sprawdź czy mentoring dla Ciebie.

bottom of page