... ...
top of page
Uzdrawianie Duszy, ciała i umysłu.

Odzyskaj zdrowie bez leków

ewa błońska logo mentoring wrocław

Dusza, umysł i ciało stanowią jedną całość. Albo dbasz o siebie holistycznie albo Twoje wysiłki leczenia fragmentu ciała przysporzą Ci kolejnych dolegliwości. Uzdrowisz się jak zrozumiesz, że obok ciała potrzebujesz zająć się jeszcze umysłem i Duszą. 

low1DSC05870.jpg

Pomogę Ci odzyskać zdrowie, jeśli:

  • odczuwasz ból, inne dolegliwości lub zdiagnozowano u Ciebie chorobę,

  • odczuwasz stres, smutek, stany lękowe lub diagnozujesz u siebie depresję,

  • medycyna konwencjonalna nie oferuje Ci nic więcej poza lekami,

  • stosowane metody naturalne przyniosły Ci tylko chwilową ulgę,

  • czujesz, że Twój poziom energii jest zbyt niski, by cieszyć się życiem,

  • chcesz holistycznie podejść do procesu uzdrawiania samego/samej siebie,

  • jesteś gotowy/-a wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie.

W przestrzeni serca - uzdrawianie kwantowe

Odkąd zrozumiałam, że stres, ból i choroby nie są tylko stanem, którego należy się pozbyć, a sposobem istnienia, dzięki któremu utrzymujemy względną równowagę pomiędzy tym, co "choruje w ciele", a tym, co "choruje w umyśle", inaczej podchodzę do procesu samouzdrawiania. 


Ból czy choroba stanowią sygnał ostrzegawczy o tym, że oddalasz się od samego/samej siebie, stawiasz opór swojemu 'wewnętrznemu JA' i nie do końca akceptujesz to, kim naprawdę jesteś. Im dalej jesteś od podążania za głosem swojej intuicji, a im bliżej Ci do ciągłego spełniania oczekiwań innych, tym więcej sygnałów alarmowych będziesz otrzymywać. 

 

Poprzez dolegliwości w ciele Twoja Dusza wysyła Ci informacje o tym co masz zmienić w swoim życiu, by być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem, a czego nie dostrzegasz w natłoku codziennych obowiązków. Te informacje - o sobie - możesz odczytać w przestrzeni serca. 

Twoja Dusza jest na Ziemi po to, by się rozwijać, a może to robić tylko wtedy, gdy Ty nabywasz mądrość życiową. Dzięki pogłębianiu mądrości życiowej możesz uzdrawiać się sam/-a poprzez świadomość tego, co przeżywasz i jaka 'lekcja od rzeczywistości' z tego doświadczenia płynie. Póki nie odgadniesz "co mam zrozumieć?", będziesz musiał/-a nadal doświadczać stanu (np. choroby) lub zdarzeń, które Ci o tej nieodkrytej jeszcze Prawdzie przypomną. W przestrzeni serca możesz dotrzeć do Prawdy, która jest Ci potrzebna do uzdrowienia ciała i do dalszego rozwoju.


Jeśli uwierzysz, że jedyne, co w Tobie choruje to ciało i pozwolisz innym zdiagnozować u siebie chorobę o konkretnej nazwie i protokole leczenia substancjami chemicznymi, tym bardziej oddalisz się od zrozumienia tego, co naprawdę jest źródłem Twojego cierpienia. Jak możesz odzyskać zdrowie bez leków?

Co to jest uzdrawianie kwantowe?

Współczesna wiedza z zakresu fizyki kwantowej potwierdza, że wszystko jest energią - człowiek także - a więc istnieje możliwość pozyskania informacji o tym, co nas dotyczy (np. o prawdziwej przyczynie choroby) w przestrzeni serca - dzięki połączeniu się ze swoim polem energo-informacyjnym. 

uzdrawianie kwantowe ewa błońska.jpg

Uzdrawianie kwantowe jest metodą medycyny niekonwencjonalnej, która opiera się na pracy w polu energo-informacyjnym człowieka. Pole energo-informacyjne to Ty jako energia, w której zapisane są wszystkie informacje o Tobie, porządkujące Ciebie jako istotę przejawiającą się w materii w postaci ciała i umysłu.

 

Praca w polu energo-informacyjnym polega na pozyskiwaniu informacji o prawdziwych przyczynach tego, co dzieje się w Twoim życiu. Jeśli wdrożysz te informacje w życie, dolegliwości ustąpią. Często już sama świadomość tego, co wywołało chorobę, jest momentem, w którym dokonujesz samouzdrowienia.

Jak wejść w przestrzeń serca?

Połączenie się ze swoim polem energo-informacyjnym jest możliwe po wprowadzeniu mózgu w stan Theta (częstotliwość fal mózgowych) - stąd nazwa Theta Healing lub uzdrawianie poprzez świadomość. Połączenie jest możliwe w momencie przekierowania całej swojej uwagi ze świata zewnętrznego na swoje odczucia wewnętrzne - jest to moment wejścia w swoją własną przestrzeń serca i początek stanu ciszy w Twoim umyśle.

W przestrzeni serca otrzymujesz dostęp do głębszych poziomów swojej świadomości i tam pozyskujesz informacje o sobie, niezbędne do uzdrowienia (zrozumienia tego, czego doświadczasz). Te komunikaty przesyła Ci Twoja Dusza, Twoje 'wewnętrzne JA' - czy w to wierzysz czy nie, informacje płyną i otwierają przed Tobą możliwość zmiany tego, co stanowi dla Ciebie problem w życiu (np. choroba).

Jeśli do tej pory nie praktykowałeś/-aś samodzielnego schodzenia do przestrzeni serca, to możesz skorzystać z mojej pomocy - podczas indywidualnej sesji medycyny spokoju - jak nazywam moje sesje uzdrawiania poprzez świadomość - pokażę Ci czym przestrzeń serca jest i jak uczynić z niej swój Dom, który możesz odwiedzać w momencie każdego życiowego zawirowania. I nie tylko.

Polecam! O przestrzeni serca rozmawiam z certyfikowanym praktykiem Theta Healing dr Moniką Marczak w 7. odcinku mojego podcastu pt. Umysł szefa (od 1:22:36 do końca). Minutki podcastu są w opisie.

Uzdrawianie poprzez świadomość - naucz się i praktykuj!

Ewa Błońska mentoring świadomość.JPG

Samouzdrawianie poprzez świadomość jest możliwe! Możesz nauczyć się i praktykować "bycie w swojej przestrzeni serca" każdego dnia. W ten sposób będziesz odkrywać rozwiązania swoich problemów lub źródła dolegliwości we wczesnej fazie ich powstania, zanim zaczną Ci spędzać sen z powiek.

Mam na to dwa sposoby, które w połączeniu ze sobą szybko przynoszą efekty: cykliczne sesje life mentoringowe - rozwój osobisty oraz Program Rozwoju Świadomości - kurs video. 

Podczas cyklicznych sesji life mentoringowych pomogę Ci uzdrowić samego/ samą siebie, a przede wszystkim nauczę Cię jak i kiedy możesz uzdrawiać się poprzez świadomość. Zrozumiesz czym tak naprawdę jest zdrowie i jak możesz utrzymywać równowagę pomiędzy swoją Duszą, ciałem i umysłem, holistycznie.

Przekażę Ci niezbędną wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, w tym Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Totalnej Biologii. Poznasz wykorzystywane przeze mnie narzędzia, m.in. moksoterapię, hipnozę, Theta Healing i harmonizację czakr. Podzielę się z Tobą całym moim doświadczeniem, byś mógł/mogła z radością i w zdrowiu doświadczać kolejnych etapów Twojego życia.

Uzupełnieniem sesji mentoringowych z rozwoju osobistego jest Program Rozwoju Świadomości - autorski kurs video w formie sesji mentoringowych, który pomoże Ci doskonalić umiejętność obserwacji siebie, co jest podstawą w pogłębianiu swojej świadomości (mądrości życiowej). Dzięki temu będziesz trafnie i szybko odczytywać "co Twoja Dusza mówi do Ciebie" za pomocą sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało i umysł. 

ewa błońska logo mentoring wrocław

Jak rozwijać świadomość?

Umów się na 30-minutową, bezpłatną sesję mentoringową - sprawdź czy Program Rozwoju Świadomości jest dla Ciebie.

bottom of page