... ...
 

Rozwój dzięki refleksji.

ewa błońska logo mentoring wrocław

Life mentoring

Znam smak emocji i ciężar myśli, jakie towarzyszą wprowadzaniu zmian i dlatego pomogę Ci rozwijać się dzięki refleksji. Zamiast znanych metod otrzymasz pełne zrozumienie samego siebie i otaczającego Cię świata. Tylko w ten sposób wprowadzone zmiany będą trwałe, a życiowe problemy nie zmuszą Cię do powrotu do starych nawyków.

Pomogę Ci w procesie zmiany podczas cyklicznych, indywidualnych sesji mentoringowych. Spotkania zawierają elementy mentoringu, coachingu, terapii i doradztwa zawodowego. Ich szczegółowy program dostosuję do Ciebie po naszym pierwszym spotkaniu. Dzięki temu otrzymasz ode mnie dokładnie to, czego oczekujesz i potrzebujesz do dalszego rozwoju.

Współpracując ze mną zyskasz:

  • Umiejętność świadomej obserwacji swoich myśli i emocji

  • Umiejętność rozwiązania problemów dzięki refleksji

  • Umiejętność podjęcia ważnych decyzji bez zbędnego wahania

  • Umiejętność zachowania wewnętrznego spokoju bez względu na okoliczności

  • Umiejętność skutecznego wprowadzenia zmian w życiu i w biznesie

  • Wnikliwą analizę sposobu funkcjonowania Twojego umysłu

  • Rozumienie uwarunkowań, które podświadomie kierują Twoim działaniem

  • Wskazówki dotyczące utrzymania równowagi duszy, ciała i umysłu

  • Możliwość odkrycia Twojego sensu życia - IKIGAI 

 

.. a także dostęp do wiedzy, doświadczenia, narzędzi i materiałów, które pomogą Ci właściwie zaplanować kierunek Twojego dalszego rozwoju.

ewa błońska life mentor doradca biznesow
ewa błońska life mentor doradca biznesow
ewa błońska prezes na godziny life mento

Life mentoring - etapy rozwoju

Jako Mentor ds. sensu życia będę Ci towarzyszyć w drodze ku zrozumieniu samego siebie i otaczającego Cię świata. Doświadczysz spokoju wewnętrznego, odzyskasz równowagę i zaznasz większej radości życia. 

Etap I - JA

Na początku naszej współpracy rozpoznam Twój aktualny etap rozwoju. Przedmiotem naszych obserwacji będziesz Ty – Twoje myśli i emocje, Twoje nawyki i nałogi, Twoje zdrowie, a także Twoja droga zawodowa. Będziesz doskonalił wszystkie umiejętności wymienione powyżej.

Etap II – RELACJE

Następnie przyjrzymy się wnikliwie Twoim relacjom z rodziną (partner, dzieci, rodzice, rodzeństwo i dalsi krewni), a także relacjom z innymi ludźmi z Twojego otoczenia (przyjaciele, znajomi z wyboru i znajomi z konieczności).

Etap III – ŚWIAT

Dalej, obejrzymy z innej perspektywy świat współczesny, dzięki czemu dostrzeżesz jak wpływa na Ciebie i co z tym możesz zrobić. Możemy także porozmawiać o sposobie kształtowania dzieci, byś to Ty jako rodzic został ich mentorem ds. sensu życia.

Etap IV – ENERGIA

Potem pokażę Ci jak utrzymać balans duszy, ciała i umysłu. Nauczysz się pracy z własną energią, kilku prostych metod diagnozy swojego stanu zdrowia oraz sposobów samodzielnego przywracania zachwianej równowagi. 

Etap V – IKIGAI

Na koniec pomogę Ci skierować Twoją uwagę na to, co jest naprawdę ważne, byś mógł odkryć Twoje IKIGAI i żyć w zgodzie ze sobą - długo, szczęśliwie, dostatnio i w poczuciu spełnienia.