... ...

Po co powstał ten podcast?

Na co dzień z wielką pasją przyglądam się mojemu umysłowi, a także umysłom ludzi wokół mnie. Odkrywam mechanizmy, które kierują naszym życiem i mają wpływ na to jak myślimy i co robimy, jakimi ludźmi się otaczamy i jak prowadzimy nasze firmy.

 

Poruszane kwestie przedstawiam wnikliwie, konkretnie i prostym językiem, byś lepiej zrozumiał jak funkcjonuje Twój umysł i wykorzystał to do wprowadzenia zmian w Twoim życiu i w biznesie

 

Gośćmi podcastów są moi Mentee (osoby mentorowane) lub moi Mentorzy. Ludzie, dla których życie jest sztuką poznawania siebie, a biznes – źródłem życiowych doświadczeń. Lokalni liderzy i szefowie swojego życia, którzy dzięki wnikliwej obserwacji umysłu odkryli swoje IKIGAI lub zmierzają w tym kierunku.   

Umysł szefa to Twój umysł, a dzięki świadomej obserwacji to Ty będziesz mówił jemu co ma robić, a nie on Tobie. Doświadczysz stanu refleksji i zobaczysz jak inaczej możesz myśleć, działać i rozwijać się każdego dnia. 

Gdzie możesz słuchać moich podcastów?

Kontakt

  • LinkedIn Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona

© 2016 - 2020 Projekt i realizacja: Prezes na godziny | Kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu bez podania źródła lub bez pisemnej zgody jego właściciela jest zabronione | Polityka prywatności i cookies