... ...
 

Spokój i poprawa jakości życia.

ewa błońska logo mentoring wrocław

Równowaga

Równowaga jest jak taniec. Nieważne czy tańczysz solo czy w duecie, dobrze tańczysz tylko wtedy, jeżeli robisz to po swojemu.

Każdy układ tańca może Cię zainspirować, ale jak będziesz kopią czyjejś doskonałości, to nie przybliżysz się do osiągnięcia swojej własnej.

kamienie równowagi ewa błońska

Sięgnij ze mną po życiową równowagę, jeśli czujesz, że:

  •  brakuje Ci wewnętrznego spokoju i nie znasz stanu bez myśli

  • zbyt mocno poddajesz się emocjom albo blokujesz ich swobodne odczuwanie

  • często odczuwasz wstyd, poczucie winy, lęk, żal lub rozczarowanie,

  • koncentrujesz się na rozwoju jednego obszaru Twojego życia kosztem innych,

  • podążasz ścieżką wytyczoną przez innych zamiast tą wymarzoną dla siebie,

  • Twoje relacje z partnerem lub rodziną nie zawsze są takie jakbyś chciała,

  • chcesz odkryć kim jesteś i czego naprawdę chcesz. 

Równowaga - coś więcej niż work-life balance

Współczesny świat zmusza nas do koncentracji na zarabianiu pieniędzy i wspinaniu się po szczeblach kariery, a przecież to tylko 2 z 13 obszarów życiowej równowagi, o jakie trzeba zadbać, by móc w pełni cieszyć się życiem. 

Chodzi mi o coś więcej niż tylko work-life balance, bo ten ukuty w świecie korporacji slogan każe nam wierzyć, że będzie dobrze jak podzielimy nasz świat mniej więcej na pół – połowa czasu na pracę, a druga połowa na życie. 

W takim „podziale na pół” nie ma właściwych proporcji, bo jeśli wszystko, co buduje naszą równowagę, tj. dbanie o siebie, związek, dzieci, relacje rodzinne, przyjaźnie, otaczającą przestrzeń, przyjemności i najważniejsze – wytyczenie swojej własnej ścieżki życiowej i podążanie nią, jeśli to wszystko mamy zmieścić w „tej drugiej połowie” o nazwie życie, bo „pierwszą połowę” zajmuje praca, to nie ma to nic wspólnego z równowagą, a tym samym nie przybliża nas do szczęśliwego życia.  
Ewa Błońska mentoring świadomość.JPG
Możesz to zmienić. Podczas cyklicznych sesji mentoringowych pomogę Ci spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy. Uwolnisz się od szkodliwych przekonań, które wgrała w Ciebie współczesna kultura. Zrozumiesz jak ważny jest Twój stan emocjonalny i dlaczego świadome rejestrowanie emocji jest kluczem do "wejścia poziom wyżej". Odkryjesz w sobie źródło siły do wytyczenia swojej własnej drogi. Zrozumiesz jak możesz się rozwijać uwzględniając wszystko, co jest niezbędne do przywrócenia sobie życiowej równowagi.
ewa błońska logo mentoring wrocław

Czy jesteś świadomym człowiekiem?

Jeśli chcesz odzyskać równowagę, to sprawdź czy program rozwoju świadomości jest dla Ciebie – kliknij poniżej i wypełnij test.