... ...
 

Rozwój dzięki refleksji.

ewa błońska logo mentoring wrocław

IKIGAI biznes mentoring

akupunktura umysłu ewa błońska.jpeg

Jedni budują firmy w oparciu o chęć maksymalizacji przychodów, a inni kierują się potrzebą zaoferowania klientowi prawdziwej wartości. Czy jedno podejście wyklucza drugie? Oczywiście, że nie, ale to jak zdefiniujemy cel biznesowy będzie miało ogromny wpływ na nasze wybory w momencie kolizji wartości i planów biznesowych.


Jeżeli chcesz i jesteś gotowy stworzyć biznes w oparciu o Twoje IKIGAI to wiedz, że Twoje cele biznesowe nie wywołają konfliktów w życiu osobistym, bo będą z nimi tożsame.

Co zyskasz opierając biznes o IKIGAI?

  • stworzysz unikalny i nie do skopiowania model biznesowy,

  • Twoja strategia biznesowa będzie spójna z Twoją piramidą wartości,

  • doświadczysz czym jest prawdziwa wdzięczność i jak wpływa na wzrost dochodów,

  • zrozumiesz czym naprawdę jest jakość i dlaczego konkurencja nie istnieje,

  • uczynisz refleksję najważniejszym etapem przed podjęciem istotnych decyzji,

  • usłyszysz głos swojej intuicji, a potem zdziwisz się jak łatwo jest osiągnąć swój cel,

  • doświadczysz czym jest spełnienie i co stanowi źródło prawdziwej determinacji,

  • będziesz robił to, co kochasz, co jest ludziom potrzebne, w czym jesteś dobry..

     .. i będą Ci za to płacić.

Etapy tworzenia biznesu z IKIGAI

Life mentoring (kliknij tutaj): na tym etapie wspólnie przeprowadzimy pogawędkę z Twoją podświadomością, by właściwie ustawić kompas na dalszą podróż Twojego życia. Odkryjesz czego naprawdę chcesz i jakie uwarunkowania masz ukryte w podświadomości, które mogą sabotować dokonany przez Ciebie wybór.


Mentoring IKIGAI (kliknij tutaj): następnie podczas wspólnej drogi do Twojego wnętrza wskażę Ci na co patrzeć i jak oceniać to, na co spoglądasz, byś mógł odkryć swoje IKIGAI. 


IKIGAI biznes mentoring: pomogę Ci stworzyć model biznesowy, byś mógł przeprowadzić testy, które dadzą odpowiedzi na pytanie: czy da się na tym zarobić?, a następnie wspólnie wypracujemy model biznesowy generujący zysk, który przekształci testy w dochodową firmę.
 

Moje artykuły o biznesie z IKIGAI

Poniżej znajdziesz fragment 4. artykułu pt. Strategia biznesowa, jaki napisałam w ramach cyklu „Biznes z IKIGAI”. Zajrzyj na mojego bloga i poznaj szczegóły.

„[…] o ile faza pierwsza – pogawędka ze swoją podświadomością jest najmniej oczywista, ale najważniejsza, o ile faza druga – testowanie celem odkrycia IKIGAI zwykle trwa dłużej niż byśmy chcieli, ale jest po prostu przyjemna, o ile faza czwarta – działający model biznesowy, który generuje zyski, jest już spełnieniem pierwszego oczekiwania o „byciu przedsiębiorcą na swoim”, o tyle faza trzecia – czyli stworzenie z IKIGAI działającego modelu biznesowego – jak się pewnie domyślasz – jest najtrudniejsza i wymaga sporych umiejętności obserwacji rzeczywistości […].”

strategia biznesowa ikigai ewa błońska.j