... ...
 

Uzdrawianie duszy, ciała i umysłu.

ewa błońska logo mentoring wrocław

Zdrowie

Dusza, umysł i ciało stanowią jedną całość. Albo dbasz o siebie holistycznie albo Twoje wysiłki leczenia fragmentu ciała przysporzą Ci kolejnych dolegliwości, bo nie wyleczysz się w pełni bez zrozumienia, że potrzebujesz uzdrowić jeszcze umysł i duszę. 

ewa błońska mentoring równowaga medytacj

Sięgnij ze mną po zdrowie, jeśli:

  •  odczuwasz ból, inne dolegliwości lub zdiagnozowano u Ciebie chorobę,

  • odczuwasz stres, smutek, stany lękowe lub diagnozujesz u siebie depresję,

  • medycyna konwencjonalna nie oferuje Ci nic więcej poza lekami,

  • stosowane metody naturalne przyniosły Ci tylko chwilową ulgę,

  • czujesz, że Twój poziom energii jest zbyt niski, by cieszyć się życiem,

  • chcesz holistycznie podejść do procesu uzdrawiania samej siebie,

  • jesteś gotowa/-y wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie. 

Choroba jest sposobem na utrzymanie zdrowia

Odkąd zrozumiałam, że stres, ból i choroby nie są stanem, którego należy się pozbyć, tylko sposobem istnienia, w jakim utrzymujemy naszą wewnętrzną równowagę (zdrowie), inaczej podchodzę do procesu samouzdrawiania. 

Ból czy choroba stanowią sygnał ostrzegawczy o tym, że oddalasz się od samej/ samego siebie, stawiasz opór swojemu wewnętrznemu ja i nie akceptujesz tego, kim jesteś. Im dalej jesteś od podążania za głosem swojej intuicji, a im bliżej Ci do ciągłego spełniania oczekiwań innych, tym więcej sygnałów alarmowych będziesz otrzymywać.
 
A jeśli uwierzysz, że jedyne, co w Tobie choruje to ciało i pozwolisz innym zdiagnozować u siebie chorobę o konkretnej nazwie i protokole leczenia substancjami chemicznymi, tym bardziej oddalisz się od zrozumienia tego, co naprawdę jest źródłem Twojego cierpienia. 
ewa błońska mentor ikigai świadomość sens życia.jpg
Możesz to zmienić. Podczas cyklicznych sesji mentoringowych zrozumiesz czym jest zdrowie i jak możesz uzdrowić swoją duszę, ciało i umysł, holistycznie. W oparciu o medycynę konwencjonalną i niekonwencjonalną, w tym Tradycyjną Medycynę Chińską oraz Totalną Biologię, przy pomocy moksoterapii, hipnozy, sesji Theta Healing, energii Reiki i sesji harmonizacji czakr, a przede wszystkim na podstawie mojego własnego doświadczenia, pomogę Ci w pełni uzdrowić samą/ samego siebie.
ewa błońska logo mentoring wrocław

Czy jesteś świadomym człowiekiem?

Jeśli chcesz odzyskać zdrowie, to sprawdź czy program rozwoju świadomości jest dla Ciebie – kliknij poniżej i wypełnij test.