... ...

Rozwój dzięki refleksji.

Odkryj sens życia.

Mentoring IKIGAI

Czy wiesz dlaczego niektórzy ludzie są długowieczni, szczęśliwi i żyją w dostatku? Dlatego, że odkryli swój sens życia. A czy słyszałeś o japońskiej filozofii IKIGAI?

IKIGAI jest połączeniem słów „iki” – żyć i „gai” – powód. Twoje IKIGAI to jest powód, dla którego codziennie rano wstajesz z łóżka i czujesz, że chce Ci się żyć. To jest Twoja siła napędowa, dająca Ci radość i wzbudzająca ciekawość, z jaką doświadczasz każdej chwili.

Życie bez określonego sensu jest sumą przypadków i nieświadomych wyborów, jakich dokonujemy pod wpływem otaczającego nas świata. Życie z sensem przynosi zrozumienie, a wraz z nim dobre i świadome decyzje, których efektem jest wewnętrzny stan szczęścia bez względu na okoliczności.

Mamy jedno życie, więc to niezwykle ważne, by dokonane wybory nie tworzyły konfliktów pomiędzy naszymi życiowymi wartościami i oczekiwaniami biznesowych sukcesów. IKIGAI pozwala połączyć jedno i drugie.

Life mentoring: etap V - IKIGAI

W ramach life mentoringu pomogę Ci odkryć Twój sens życia. Podczas wspólnej drogi do Twojego wnętrza wskażę Ci na co patrzeć i jak oceniać to, na co spoglądasz. Będziemy podróżować po mapie IKIGAI, której ostatnim elementem jest nadanie głębszego sensu Twojej drodze zawodowej.

IKIGAI biznes mentoring

Kiedy już odkryjesz swój sens życia - Twoje IKIGAI, to pomogę Ci stworzyć na jego podstawie model biznesowy generujący zysk. Doświadczysz czym jest prawdziwa wdzięczność i jak może wpłynąć na wzrost Twoich dochodów. Więcej informacji znajdziesz na podstronie IKIGAI biznes mentoring.

Kontakt

  • LinkedIn Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona

© 2016 - 2020 Projekt i realizacja: Prezes na godziny | Kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu bez podania źródła lub bez pisemnej zgody jego właściciela jest zabronione | Polityka prywatności i cookies