... ...
 

Rozwój dzięki refleksji.

ewa błońska logo mentoring wrocław

Odkryj sens życia.

Mentoring IKIGAI

ewa błońska drzewko bon-sai.JPG

Czy wiesz dlaczego niektórzy ludzie są długowieczni, szczęśliwi i żyją w dostatku? Dlatego, że odkryli swój sens życia. A czy słyszałeś o japońskiej filozofii IKIGAI?

IKIGAI jest połączeniem słów „iki” – żyć i „gai” – powód. Twoje IKIGAI to jest powód, dla którego codziennie rano wstajesz z łóżka i czujesz, że chce Ci się żyć. To jest Twoja siła napędowa, dająca Ci radość i wzbudzająca ciekawość, z jaką doświadczasz każdej chwili.

Życie bez określonego sensu jest sumą przypadków i nieświadomych wyborów, jakich dokonujemy pod wpływem otaczającego nas świata. Życie z sensem przynosi zrozumienie, a wraz z nim dobre i świadome decyzje, których efektem jest wewnętrzny stan szczęścia bez względu na okoliczności.

Mamy jedno życie, więc to niezwykle ważne, by dokonane wybory nie tworzyły konfliktów pomiędzy naszymi życiowymi wartościami i oczekiwaniami biznesowych sukcesów. IKIGAI pozwala połączyć jedno i drugie.

Life mentoring: etap V - IKIGAI

W ramach life mentoringu pomogę Ci odkryć Twój sens życia. Podczas wspólnej drogi do Twojego wnętrza wskażę Ci na co patrzeć i jak oceniać to, na co spoglądasz. Będziemy podróżować po mapie IKIGAI, której ostatnim elementem jest nadanie głębszego sensu Twojej drodze zawodowej.

ikigai mentoring ewa błońska.jpg

IKIGAI biznes mentoring

Kiedy już odkryjesz swój sens życia - Twoje IKIGAI, to pomogę Ci stworzyć na jego podstawie model biznesowy generujący zysk. Doświadczysz czym jest prawdziwa wdzięczność i jak może wpłynąć na wzrost Twoich dochodów. Więcej informacji znajdziesz na podstronie IKIGAI biznes mentoring.