... ...
 
ewa błońska logo mentoring wrocław

Bezpłatna PoMOC - opanuj ten chaos!

ewa błońska pomoc koronawirus.JPG

Masz już dosyć chaosu informacyjnego wokół nas? 

Musisz szybko podjąć trudne decyzje biznesowe?

Myślisz o tym jak teraz chronić swoje zdrowie?

Oferuję Ci #poMOC w ustaleniu aktualnej strategii działania dla Twojego biznesu oraz wsparcie mentalne i konkretne recepty jak chronić swoje zdrowie. Pomogę Ci opanować chaos, jaki tworzą wokół nas informacje prasowe. 

Uspokoję Twój umysł, dam Ci wskazówki jak możesz wykorzystać obecną sytuację do rozwoju osobistego i do rozwoju Twojego biznesu, a jak jesteś pracownikiem, to pokażę Ci jak możesz  przygotować się na wszelkie życiowe zawirowania.

Cześć! Nazywam się Ewa Błońska i dołączam do akcji #poMOC, która wystartowała na LinkedIn w związku z pandemią koronawirusa. Jej ideą jest podzielenie się, tym co możemy dać innym ludziom w tym trudnym dla wszystkich czasie. 

Jestem doradcą biznesowym dla  firm usługowych i mentorem ds. sensu życia. Przywracam ludziom zdrowie psychiczne i fizyczne (medycyna niekonwencjonalna), a także równowagę w życiu i w biznesie.

 

Mamy jedno życie, więc doradzam tak, by dokonane wybory nie tworzyły konfliktów pomiędzy naszymi życiowymi wartościami i oczekiwaniami biznesowych sukcesów.

Mój mąż zajmuje się analizą trendów społeczno-ekonomiczno-kulturowych i od 15 lat śledzi uwarunkowania geopolitycze. Posiadamy dostęp do wielu intrygujących informacji o tym co teraz dzieje się na świecie.

 

Razem tworzymy solidny fundament pod holistyczne doradztwo dotyczące życia i biznesu. Otrzymasz od nas informacje, dzięki którym opanujesz lęk i złość oraz zaplanujesz strategię działania na najbliższe miesiące.

Zadzwoń do mnie pod nr +48 608 603 330 lub umów się na bezpłatną sesję klikając poniżej i wybierając w kalendarzu "poMOC - opanuj chaos!".