... ...
 

Rozwój biznesu lub zmiana pracy

ewa błońska logo mentoring wrocław

Biznes

Niezależnie od tego co teraz robisz, jeżeli zawodowo nie jesteś w miejscu, w którym chcesz być, to oznacza, że Twoje dotychczasowe przekonania i plany na to jak osiągnąć swoje cele biznesowe rozminęły się z rzeczywistością. Czas to zmienić. 

biznes ewa błońska drzewo pieniądze.jpeg

Jeżeli jesteś Przedsiębiorcą, Managerem lub Specjalistą i czujesz, że:

  • praca zawodowa nie daje Ci takiej satysfakcji i spełnienia, jakich oczekujesz,

  • wskazówki ludzi o tym jak osiągnąć sukces nie przybliżają Cię do realizacji Twoich celów,

  • środowisko zawodowe, w którym się obracasz przestało Cię inspirować i nie rozwijasz się,

  • Twoje dochody są zbyt niskie w porównaniu do czasu, jaki przeznaczasz na pracę,

  • chcesz dokonać zmiany stanowiska, branży czy sposobu zarabiania (modelu biznesowego),

  • potrzebujesz konkretnych wskazówek co dalej w oparciu o analizę trendów i.. Twoją intuicję.
     

IKIGAI biznes mentoring - połączenie satysfakcji i spełnienia

Czym jest dla Ciebie bogactwo? Czy są to pieniądze na koncie, biznesy w fazie wzrostu czy uznanie w oczach innych ludzi? Wybierając każdego dnia tę samą drogę do sukcesu co inni ludzie, rozumianą jako posiadanie jeszcze więcej, wybierasz coś jeszcze – każdego dnia powielasz także ich błędy

Czasy się zmieniły. Obecnie dobrem luksusowym jest wewnętrzny spokój wynikający z faktu podążania swoją własną ścieżką. Elementem tej ścieżki jest nasze życie zawodowe, czyli „co robimy za pieniądze, czy jesteśmy w tym dobrzy, komu tym pomagamy i jak, i czy światu jest to naprawdę potrzebne” – w skrócie IKIGAI. To jedyna droga, na której czeka Cię satysfakcja i spełnienie, a wraz z nimi wszystko inne, także pieniądze. 
Ewa Błońska small 4.JPG
Obojętnie skąd ruszasz i dokąd się udajesz, jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu zawodowym, to jesteś we właściwym miejscu
Podczas cyklicznych sesji mentoringowych zrozumiesz co blokuje Cię przed osiągnięciem Twoich celów biznesowych, jak wyznaczyć kierunek dalszego rozwoju zawodowego, by za kilka lat nie być w tym samym stanie emocjonalnym co teraz i od czego w ogóle zacząć.
ewa błońska logo mentoring wrocław

Czy jesteś świadomym człowiekiem?

Jeśli chcesz prowadzić biznes (pracować) w zgodzie ze sobą, to sprawdź czy program rozwoju świadomości jest dla Ciebie – kliknij poniżej i wypełnij test.